KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669501
nr 1366 9501
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Oljemålning, Porträtt, Paris, Signerad a tergo. Olja på duk på pannå. 44,5x32,5
Kondition: färgbortfall
måndag 14 december 2020
kl 18:18:50
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning